Zühre Giyim İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2015

Sponsorlu Bağlantılar

İlkbahar yaz tesettür koleksiyonları birbiri ardınca duyurulmaya başlandı.

Zühre pardesü 2015 yeni sezon koleksiyonu için henüz resim paylaşmadı. Sadece ipucu olarak, floral Detaylar, en renkli tasarımlar, farklı tarzlar, birbirinden şık ürünlerin 2015 yılında bizi beklediğini haber verdi.

Yıllardır takip ettiğim ve tesettüre uyumlu kıyafet tasarımlarının çokluğu nedeniyle daha çok sevdiğim Zühre giyim yeni sezon tasarımlarında da bizi yanıltmazumarım.

Artık tesettürlü veya açık tüm bayanlara göre kıyafetler tasarlayan tesettür tasarımcıları aslında tüm bayanlara hitap ediyor.

Şimdilik sadece tek resimle Zühre 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunun duyurusu yapayorum ama kıyafetler online satış sitelerine ve mağazalara düştüğünde yazıyı güncelleyip fiyat bilgileri ve detayları da ekleyeceğim.

GÜNCELLEME 19.03.2015

Sponsorlu Bağlantılar

Zühre giyim 2015 ilkbahar yaz pardesü modelleri ve kap modelleri sitemize eklendi. eni sezonda sizlerinde gördüğü gibi gayet şık tasarımlar bizleri bekliyor. Gençler ve spor giyinenler için kot pardesü ve kaplar, çiçek desenli, puantiyeli, çizgili ve farklı detaylara sahip Zühre tesettür kıyafetlerinin bir çoğunu galerimizde görebilirsiniz.

Fiyat bilgilerini ne yazık ki edinemedim. Çevrenizde bulunan Zühre giyim satış mağazası varsa ordan gidip hem modeleri görüp deneyebilir hem de fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

 

zuhre-2015-ilkbahar-yaz-koleksiyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın