Yeni Sezon Pelerin Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kışlık pelerinlerinde zamanı geldi artık. Havalar soğudukça hep kış kıyafetleri yayınlar oldum ben de. Herhalde çok üşüyen biri olmamında bunda etkisi vardır. Yazlık ince giysileri görmek bile şu an beni üşütüyor. Ama kalın yumuşak ve sıcacık kıyafetleri görünce giymeden ısınıyorum sanki.

Zernişan tasarımı polyester kumaştan dikilmiş hafif ve sıcak tutan pelerin modellerinin ekose, leopar, kalp, kabartma, ve düz renkli bebe yaka pelerinlerin fiyatları herkesin bütçesine uyacak cinsten sadece 30 tl.

Mileyn tasarımı kapşonlu keçe pelerin modelleri keçe kumaşından dolayı daha sıcak tutan, çokta şık tasarımlar. Ama fiyatları için aynı şeyi söyleyemeyeceğim çünkü herkesi alabileceğinden daha yüksek fiyata satılıyor. Mileyn pelerinler 230 tl.

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Dikmen tasarımı önü biyeli, dantelli keçe pelerinler ise kısa manto veya kışlık kap niyetine giyilebilecek çok zarif tasarımlar. Markasından mıdır? yoksa kalitesinden mi? bilemiyorum ama Mustafa Dikmen pelerin modelleri de gayet pahalı. 260 tl.

Kışa hazırlık için pelerin satın almayı düşünenler modanisa sitesine bakabilir bütçesine ve zevkine uyan bir modeli satın alabilirler.

Örgü desenli kışlık panço modelleri içinde buradaki yazımıza bakabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın