Yazlık Büyük Beden Elbise Ve Abiyeler

Sponsorlu Bağlantılar

Büyük beden giyinen hanımlar için yazlık en güzel elbise ve abiyeleri bir arada verelim dedik.

Malum yaz ayları düğünlerin nişanların bol olduğu ve abiye elbiselere en çok ihtiyaç duyulan aylardır. Zayıf hanımlar için yüzlerce farklı seçenek olmasına rağmen 50 beden, 52 beden hanımlara göre kıyafet bulmak, hele de güzel ve beğenecekleri elbiseleri bulmak çok çok zor oluyor.

Kendimde 50 beden giyinen biri olarak tek parça kıyafet bulmak için günlerce mağaza mağaza dolaşmak durumunda kalıyorum bazen. O yüzden benim durumumda olanlara yardımcı olmak adına sık sık büyük beden kıyafetleri yayınlamaya çalışıyorum. Açıkcası bazen kıyafet için ayırdığımız bütçe belli iken bedenimize uygununu bulmak için bütçemizin çok çok üstüne bile çıkabiliyoruz maalesef.

Sizler için seçtiğim battal beden abiyeler ve günlük elbiseler e-tesettur.com sitesinden.

Sponsorlu Bağlantılar

Fiyatları her kesime uyacak şekilde farklı model ve renkleri mevcut. Bir kısmını galerimize eklediğimiz kıyafetlerin farklı renk, desen ve bedenlerini incelemek ve online satın almak için e-tesettur.com.tr-buyuk-beden-elbiseler linkine bakabilirsiniz.

Espera ve Nurla giyim markalarına ait tasarımlar arasında bolerolu kısa elbiseler, takım şeklinde ikili bol ve rahat günlük elbiseler, ikili abiye takımlar, nişanlık olarak giyebilecek gösterişli abiye modelleri ve daha bir çok farklı tasarımlar yer alıyor.

Fiyatlar ise Espera markasına ait olan elbiseler de 90 tl ile 120 tl arasında değişiyor.

Nurla giyim tasarımı abiye elbise fiyatları ise 234 tl ile 396 tl arasında modeline göre değişiyor.

Büyük beden elbise ve abiyelerin beden ölçüleri ise 40 beden ile 52 beden arasında.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın