Tuğba Wenn 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Tuğba Wenn sonbahar kış koleksiyonu tanıtım filmi bir tren garında gece vakti çekilmiş.Biraz ürpertici bir ortam da çekilmesi kıyafetlerin görünürlüğünü biraz kaybettirmiş benim kanımca. Açık hava da ve gündüz çekilseydi, yeni sezon da Tuğba Giyim’de nasıl kıyafetler var? daha iyi görebilirdik.

Tuğba giyim 2014-2015 tesettür kıyafetlerinde gördüğüm kadarıyla kış aylarına uygun koyu renk ipek eşarp modelleri, Deri detaylı kaban modelleri, Zarif uzun ve kalın etekler, Sonbaharlık ve kışlık pardesü modelleri, Kaplar, Mantolar gibi sonbahar kış sezonu tasarımları yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Henüz kataloğ olarak sitelerinde yayınlanmadığı için daha fazla detaylı bilgi veremiyorum, ama en kısa zamanda Tuğba Wenn 2014-2015 kataloğu resimlerini de sitemiz de görebilirsiniz.

GÜNCELLEME:09.10.2014

Tuğba Wenn 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonunda bazı tasarımlar yavaş yavaş gün yüzüne çıktı. Sitelerine ve facebook sayfalarına ekledikleri Tuğba pardesü, kap modelleri, ferace, etek, gömlek, elbise gibi bazı tasarımları edinip sizler için galerimize ekledik.

Tuğba Wenn 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın