Tugba İndirimli Uzun Tesettür Elbiseler

Sponsorlu Bağlantılar

Tuğba giyim kış sezonunun sonuna yaklaşması sebebiyle elbise modellerinde % 37’den başlayıp % 68’e varan indirimler yapmış. Kalitesi ve şık tasarımları ile tanınan Tuğba Wenn 2015 kış sezonunu kapatırken beğendiği elbiseleri fiyatlarının yüksekliği dolayısıyla satın alamayanları da düşünerek gayet yüksek oranda indirim yapmış.

Mevsimlik uzun ve siyah ağırlıklı tesettür elbiselerin içlerinde abiye tarzı gayet şık özel gün ve düğünlerde giyilebilecek zarif modeller de mevcut.  Kapalı hanımların çekinmeden giyebilecekleri renk ve bollukta olan elbiseleri de göz ardı etmemek lazım. Malum son zamanlar da tesettür kıyafeti adı altında dar vücut hatlarını belli eden rengarenk kıyafetler piyasaya çıktığı için elbiselerin tesettüre uygun mu? değil mi? tartışmaları aldı yürüdü. Aslında kıyafetin uygun olup olmamasından çok hangi ortamda giyildiği ile alakalı tesettüre uygunluğu. Ev içinde, bayanlarda arasında giyilirse elbise değil eşofman bile tesettüre uygun olur. Ama sokakta erkekler arasında giyilecekse tabiki üstüne ferace veya koyu renk bol bir pardesü giyilmeden sokağa çıkılması uygun değil.

Sponsorlu Bağlantılar

Aslında sizler zaten tesettüre uygunluk konusunda ölçünün ne olduğunu biliyorsunuzdur ama yayınladığım kıyafet resimleri hakkında gelen eleştiriler ve yorumlar yüzünden açıklama yapmak durumunda kalıyorum. Ben hiç bir zaman paylaştığım kıyafetlerin üst kıyafeti olmadan sokakta ve mahreminiz olmayan erkekler arasından giyilmesini tavsiye etmiyorum ve bunu sık sık yazılarımda dile gitiriyorum.

Neyse konumuza dönersek Tuğba giyim indirimli elbise modellerinde kış aylarına uygun kalın kumaş elbiselerden tutun da bahar ve yaz aylarında giyilebilecek buz mavisi uzun ve zarif elbiseler bulunuyor. Fiyatları ise indirimli olarak şu an 90 tl ile 190 tl arası.

İndirimler bitmeden satın almak isteyenler tugbaonline.com adresinden satın alabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın