Tuğba Giyim 2015-2016 Sonbahar Kış Kataloğu

Sponsorlu Bağlantılar

Tuğba Wenn yeni sezon tesettür kataloğu çekimleri yapılıp videosu yayınlandı. Beğenilen tesettür giyim markalarından olan Tuğba Wenn markasının sonbahar kış 2016 koleksiyonunu bekleyenler için ön çekim videosunu yayınlıyoruz.

Bakalım bizi yeni sezon da nasıl kıyafetler bekliyor.

Gürcistan’ın Batum şehrinde yapılan kataloğ çekimleri esnasında göze çarpan detaylar da yok değil. Tesettüre uygunluğu açısından mankenlerin havai davranışları tartışılır.

Tuğba Wenn sonbahar kış sezonu kıyafetlerinde bol bol eşarp ve şalları görüyoruz. Ayrıca kap, tunik, yelek, pardesü gibi kışlık kıyafetler de modeller arasında.

Nihayet Tuğba Wenn 2016 tesettür koleksiyonu tasarımları yayınlandı ve bende galerimize ekledim. Birbirinden güzel ve zarif kışlık mantolar, keçe kabanlar, kalın kap modelleri, pardesüler, takım elbiseler, etekler, bluzlar, şişme montlar, keçe yelekler ve tunikler değişik renk ve modelleriyle hanımların beğenisine sunuldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Galerimize bir kısmını ekleyebildiğim 2016 Tuğba tesettür kıyafet koleksiyonunun tamamını görmek, fiyat bilgilerini öğrenmek ve online satın almak için fulyan.com.tr adresine bakabilirsiniz.

tugba-wenn-sonbahar-kis-2016-kiyafet-koleksiyonu

Tuğba Giyim 2015-2016 Sonbahar Kış Kataloğ Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın