Tuay Karaca 2015 Tesettür Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Tuay Karaca tesettür kıyafetleri ile ben ilk kez karşılaştım. Şimdiye kadar siteye eklediğim kapalı giyim kıyafetleriyle karşılaştırınca daha modern tarz da tasarımlar olduğunu gördüm. İşin kötü tarafı ise Tuay Karaca kıyafetlerinin çoğunluğunun tesettüre pekte uygun olmaması. Açık giyenen bayanlarında giydiği tarz da çok renkli, vucüt hatlarını belli eden tasarımlar çoğunlukta. Ama sadece bayanlar arasında tesettürlülerde bu kıyafetleri rahatlıkla giyebilir.

Modern tesettür tarzını benimseyen hanımlar için değil benim sözlerim, İslam’a uygun gerçek tesettürlü bayanlara göre bu kıyafetler benden olumsuz not aldı. Ama yine de sizlerle paylaşmak istedim.

Tuay Karaca 2015 elbise modellerinde uzun, desenli, payetli, puantiyeli, osmanlı motifli tesettür elbiseler 250, 275, ve 320 tl arası fiyatlarda satışa sunulmuş.

2015 Tesettür abiye elbiseler de ise payetli siyah beyaz ikili görünümlü abiye 420 tl.

Kuyruklu carse pembe abiye 420 tl. Su yeşili tül etekli abiye 850 tl. Etek ve üstü takımlı olan siyah beyaz payetli abiye 600 tl. İçi tüllü osmanlı desenli abiye ise 1200 tl. Yeşil tonlarına ikili görünümlü üstü nakışlı şifon etekli abiye ise 1100 tl.

Sponsorlu Bağlantılar

Benim en çok beğendiğim asil görünümüyle üstü simli bolerolu siyah abiye elbise fiyatı ise 600 tl.

Tuay Karaca butik ürünlerinde ceket ve tunik takımları 175 tl.  Etek tunik takımları bol tasarımları ile tesettüre uygun ve şık. Fiyatları 250 ile 275 tl.

Ayrıca uzun yelek modelleri, trenckotlar, desenli, asimetrik tunikler, uzun kap modelleri, etek, yelek pantolon takımları ve kışlık kabanlar gibi bir çok farklı tasarımda kıyafetler mevcut.

Görüntüsünden çok fiyat olarak abartıya kaçılmış asimetrik gold tunik modeli ise 600 tl. Kim alıp giyebilir bilemiyorum bu fiyata.

Başta da dediğim gibi tasarımlarında marjinal ve nostaljik çizgiler kullanan Tuay Karaca tesettür kıyafetlerini detaylı incelemek ve dilerse satın almak isteyenler tuaykaraca.com adresine bakabilirler.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın