Tesettür Mezuniyet Abiye Elbise Modelleri Fiyatları 2015

Sponsorlu Bağlantılar

Okulların kapanmasına çok az zaman kalmışken mezuniyet kutlamaları için kapalı abiye arayan lise ve üniversiteden mezun olacak genç kızlarımız için birbirinden şahane abiye elbiseleri galerimize ekledik.

Özellikle liseyi bitirecek olan kızlarımız üniversite sınavı için harıl harıl çalışmaktan kendilerine kıyafet arayacak zaman bulamıyorlar. Bari çalışma arası molalarında internetten kıyafet bulmalarında yardımcı olabilmek adına bu yazıyı hazırladım.

Benim kızım da bu yıl liseden mezun oluyor, sizler gibi aynı heyecanı ve aynı sınav stresini yaşıyor. O yüzden sizlerin durumunu daha iyi anlayabiliyorum.  Mağaza mağaza gezmeden bilgisayarınızın başında mezun olurken giyeceğiniz elbiseyi seçip hemen online sipariş verip satın alabilmeniz için inşallah yardımım dokunur sizlere.

Üniversiteden mezun olacaklar bu konu da daha şanslı, dersleri azaldığı için mağazaları gezip deneyerekte abiyelerini alabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Glerimize eklediğim mezuniyet elbiseleri bir çok farklı tesettür markasına ait. Haliyle fiyatları da marka ve modele göre değişiyor. Maddi durumu çok uygun olmayan kızlarımız içinde çok güzel elbiseler ekledim galeriye.

Ayrıca kiloları yüzünden büyük beden elbise giymek zorunda olan genç kızlarımız vardsa onlar içinde 38 beden ile 52 beden arası modeller resimler arasında.

Abiyelerin renkleri sezonun en trend renklerinde üretilmiş. Dantelli, nakışlı, tül detaylı, işlemeli, simli birbirinden farklı tarz ve modeldeki 2015 mezuniyet abiye elbiselerin fiyatları 120 tl ile 342 tl arasında değişiyor.

Galerimize ekleyemediklerimizi de görmek, daha detaylı incelemek, tektek fiyat bilgilerini öğrenmek ve dilerseniz online olarak satın almak için burdan satış sitesine ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın