Tesettür Kışlık Abiye Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kış aylarında yapılacak nişan, düğün, kına gibi özel davetler için tesettür kışlık abiye elbiseler imdadımıza yetişiyor.

Şu soğukta düğün, nişan mı olur demeyin. Kış aylarında düğün salonlarının daha ucuz olması nedeniyle çoğu kişi tarafından kış düğünleri tercih ediliyor. Nişanlarsa yazdan çok kışın yapılıyor.

Yakında yeğenimin nişanı olması sebebiyle ne giyeceğim telaşına düşünce abiye elbise araştırmasına girdim. Yazlık abiyelere göre çok daha uygun fiyatlar da çok şık ve zarif tesettür abiyelerini görünce sizlerle de paylaşmaya karar verdim. Benim gibi kışlık abiye araştıranlar varsa işine yaramış olur. Ben henüz hangisini alacağıma karar veremedim ama belki siz kendinize uygun bir tesettür kış abiyesini beğenip satın alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Resimlerde de gördüğünüz gibi abiye elbiseler çok güzel ve renk olarakta siyah ve koyu tonlar ağırlıklı. Dantel, taş işleme, sim, aplike, drape, pul, peplum, varak, payet gibi detaylarla zenginleştirilmiş elbiselerin 36 beden ile 46 beden arası ölçüleri bulunuyor.

Kışlık tesettür abiye fiyatları ise her bütçeye uyacak cinsten. Yani 80 tl’ye de abiye var, 450 tl’ye de.

Ayrıca nişanlanacak genç kızlar için ve kına gecesi giysisi için üçlü kaftan takımı modelleri de resimler arasında. Bilindik abiyeler yerine egzotik ve tarihten esintiler taşıyan kaftan giymek isteyenler bu kaftan modellerini tercih edebilir. Fiyatları 470 tl.

Modanisa sitesinden online sipariş verip satın alabileceğiniz kışlık abiyelerin bir çoğu şu an indirimde.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın