Tesettür Hamile Elbiseleri 2014

Sponsorlu Bağlantılar

Tesettür hamile elbisesi modellerini tanıtalım istedik bu günde. Bu yazıyı hazırlamak için uzun süre hamile elbiseleri bulmaya çalıştım. 2015 Yeni sezon da tesettür tasarımcıları sanırım hamile bayanları unutmuş.

Çok çok az satış sitesinde hamile kıyafetleri bulabildim. Özelllikle tesettür giyim hamile elbisesi aradığım için bulmam daha da zor oldu.

Resimler de görülen hamilelikler her ne kadar açık mankenler kullanılarak çekilmişse de, elbiselerin uzun ve kapalı olmaları nedeniyle tesettürlü hanımlarında rahatlıkla giyebilecekleri türden elbiseler bunlar. Sonuçta dışarı çıkarken üzerinize pardesü, ferace gibi üst kıyafetleri giyip, türban veya eşarp takacağınıza göre evde veya eş dost arasında bu elbiseleri rahatlıkla giyebilirsiniz.

İçine giyeceğiniz bir badi veya bluzla kapalı bir hamile elbiseniz olmuş olur.

Sponsorlu Bağlantılar

2015 Tesettür hamile elbiseleri uzun kot elbiseler, jile elbise, desenli, puantiyeli,çiçekli, şifon gibi farklı tasarımlardan oluşuyor. Açık renkli desenli şifon elbiseleri ilkbahar ve yaz aylarında, Siyah ve koyu renkli kalın elbiseleri ise sonbahar ve kış ayları için tercih edebilirsiniz.

Tesettür giyim hamile elbise fiyatlarına gelince; kapaligiyimi.com’da yayınladığımız bu hamilelikleri iki farklı siteden derledik. Fiyatları da buna göre değişiyor.
ehamilegiyim.com sitesinde 60 tl ile 135 tl arası farklı model ve fiyatlarda bir çok elbise yer alıyor.

tutkuhamile.com sitesinde ise 79 tl ile 110 tl arası en güzel tesettür hamile elbiselerini bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

6 Cevaplar

  1. Dilaver acar diyor ki:

    Yukardaki elbiselerin siparişi nasil verilecek acele cevap

  2. Anonim diyor ki:

    Gebelikler güzel ama daha gebelik giyecek kadar şişmedim”

  3. Anonim diyor ki:

    bu elbise fiyat ları niye göster miyor

Bir Cevap Yazın