Tesettür Eşofman Takımları 2014

Sponsorlu Bağlantılar

Tesettür eşofman modelleri değişik tasarımları ile kapalı giyinen bayanların rahatlıkla spor, yürüyüş yaparken giyebilekleri çok rahat şık kıyafetler arasında.

Benim tercihim tesettür eşofmanlarını sadece spor yapma amaçlı değil, ev içinde gündelik işleri yaparken rahat hareket etmek amaçlı giymek yönünde. Sizleri bilemem ama ben ev de eşofmanla çok rahat ediyorum.

Galerimize eklediğimiz eşofmanların üretici tasarımcıları arasında herkesin yakınen bildiği İkbal Gürpınar’da var. İkbal Gürpınar tasarımı pul süslemeli kadife 3 adet şık ve rahat eşofmanın fiyatı ise 140 tl.

Modanisa sitesinde satılan tesettür eşofman modelleri elbiseli, kaplı tam takım şeklinde satılıyor. Fiyatları ise tasarımcısına ve modeline göre değişiyor. 110 tl ile 210 tl arasında satılıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

e-tesettur.com.tr sitesinde satılan Latifa Denin eşofman takımlarının özelliği nedir bilemiyorum ama fiyatlarının yüksek olduğu bir gerçek, 349 tl’ye satılıyor.

Fmt markalı tesettür eşofmanlar ise elbiseli, uzun kaplı takımları ile çok şık ve tesettüre de çok uygunlar. Fiyatları ise 140 tl.

modameyra.com sitesinden satın alabileceğiniz Odema Markalı tam genç işi denilebilecek tesettür eşofman modelleri ise 165 TL.

Yaz aylarında sabah serinliğinde günlük spor, yürüyüş ve koşunuzu rahatça yapmanızı sağlayacak, aynı zamanda tesettürünüzden ödün vermenize de engel olacak bu eşofman takımlarını inceleyin derim.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

1 Cevap

  1. ayla diyor ki:

    Çok beğendim gelişmelerden haberdar olmak isterim

Bir Cevap Yazın