Tesettür Bone Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Tesettür bone modelleri kapalı bayanlara kullanım kolaylığı açısından sürekli yeni tasarımlarda karşımıza çıkıyor. Eşarp veya şal bağlarken kaymaması ve saçlarımızın dışarı çıkmaması için kullandığımız boneler farklı renk ve farklı modelleriyle her şartta rahatça kullanılabiliyor.

Uğraşmak istemeyenler için pratik boneler, dantel severler için dantelli bağlı ve arkası dantel fırfırlarla kabartılmış zarif boneler bulunuyor.

Bağçıklı üstü dolgulu bone modelleri eşarbınızın rüzgar da falan açılması durumunda saçlarınızı göstermeyecek emniyete sahip kullanışlı tasarımlar.

Sporcular ve yüzücüler de unutulmamış, onlar içinde sporcu ve yüzücü bonelerini galerimiz de görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Jean bone ise görünüşü açısından bakılınca çok şık, eşarp takmadan direk boneyle dışarı çıkılabilecek bir tasarım.

Runner bone modelleri arkası ve önü tamamen kapalı, hiç bir şekilde saçlarınızın görünmeyeceği tesettüre en uygun bone bence.

Bunların dışında bilindik boneler ve saten olanlar da galerimiz de.

Bone fiyatları ise şöyle: Runner boneler 60 ile 80 tl arası. Dantelli boneler 16 tl. Sporcu ve yüzücü bone fiyatı 65 tl. Bağçıklı üstü dolgulu olanlar 13, fermuarlılar ise 14 tl.

Diğer klasik tüm bone modelleri ise 4,50 tl ile 6 tl arasında değişiyor. Modanisa sitesinde galerimizde gördüğünüz tüm boneleri bulabilir, satın alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın