Tekbir Outlet Yüzde 50 İndirimli Tesettür Kıyafetleri

Sponsorlu Bağlantılar

Tesettür giyim üreticileri ve satış mağazalarında indirim furyası başladı. Daha geçen gün Armine indirimli kıyafetlerini yayınlamıştık. Şimdi de Tekbir 2015 yeni sezon koleksiyonunda % 50 indirim yapmış.

Daha çok baharlık ve yazlık kıyafetlerin yer aldığı Tekbir indirimli tesettür giysilerini galerimize ekledik. Bahar geldiğinde bu kıyafetleri bu fiyatlara satın almak mümkün olmayacak. Ancak tesettür firmaları birbirleriyle yarışarak indirim kampanyaları yaparsa belki o zaman bu fiyatlar da giysiler satın alma imkanı bulabileceğiz.

Tekbir % 50 indirimli ürünler de çok güzel etekler, bercesteler, kap modelleri, elbise, abiye, tunik,pantolon etek ve pardesü modellerini görebilirsiniz.

Aslında ferace mi, elbise mi tam olarak çözemediğim berceste modelleri farklı renk seçenekleri ile indirimlerle beraber iki katından  95 tl, 120 tl, 125 tl, ve 175 tl gibi fiyatlara düşürülmüş.

Tekbir desenli, pileli, şifon,  şık aksesuarlı etekler ise 59,50 tl ile 99,50 tl arasına çekilmiş.

Sponsorlu Bağlantılar

Pantolon etek fiyatları ise 59,50 tl ile 79,50 tl arası.

Yine yarı fiyatına düşmüş olan tesettür abiyelerini ise 224,50 tl ile 249,50 tl arası alabiliyorsunuz.

Uzun ve ara boy mevsimlik pardesülerde yine rengarenk. Pardesü indirimleri ise 80 tl’den başlıyor, 199,50 tl’ye kadar varıyor.

50 TL ile 84 tl arası çok hoş desenli ve aksesuarlı tuniklerde yaz ayları için şimdiden alınabilir.

Tekbir kap fiyatları ise 134,50 tl ile 179,50 tl arasında satılıyor.

Ayrıca büyük bedenler içinde indirimli pardesüler ve abiyeler var şu an Tekbir’de.

Tekbir giyimin kalitesinden dolayı çok tercih edilmesi fiyatlarındaki indirimli haline bile satın alınması bir çok kişi tarafından neredeyse imkansız gibi. Biraz da dar gelirlileri düşünerek daha uygun fiyatta kıyafetleri kataloğlarına ekleseler fena olmaz hani.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın