Tekbir 2015 Yaz Elbise Etek Ve Bercesteler

Sponsorlu Bağlantılar

Tekbir 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu kıyafet modellerini bu erkenden satışa çıkarttı. Tekbir yazlık elbiseler, uzun etekler ve berceste modellerinden bazılarını sizler için inceleyip galerimize ekledim.

Tekbirin yeni sezon tasarımları güzel ama en can yakıcı tarafı fiyatlarının oldukça yüksek olması. Şu an % 20 indirimli olarak satışa sunulmuş ama yine de pisaya fiyatlarının çok üstünde. Tanınmış marka olması ve müşteri memnuniyeti sebebiyle galiba fiyatlar bu kadar yüksek oluyor.

Yazlık uzun tekbir etek modellerinden bazıları çiçek desenli bol ve pileli. Şifon empirme puanlı etekler ve kalem etekler de yeni sezon ürünlerinden. Etek fiyatları ise 120 tl ile 215 tl arasında.

Sponsorlu Bağlantılar

Tekbir elbiseleri bahar havasında çiçek desenleriyle bezenmiş. Fiyatları 240 tl.

Pardesü veya ferace yerine giyilen elbiseye benzer tasarımları olan berceste modelleri genellikle siyah renkli ve farklı renk çizgi, düğme gibi detaylarla şekillendirilmiş. Bercestelerin fiyatları 184 tl ile 296 tl arasında değişiyor.

Bercesteler 50 bedene kadar bulunabiliyor. Elbise ve etekler 44 bedene kadar mevcut. Henüz sezon başındayken Tekbir 2015 yeni sezon kıyafetlerinden satın almak istedikleriniz varsa bedenleri bitmeden tekbir mağazalarından ve tekbir.com.tr adresinden satın alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın