Tekbir 2 Al 1 Öde Kampanyalı Tesettür Kıyafetleri

Sponsorlu Bağlantılar

Tekbir giyim ramazana özel 2 al bir öde kampanyası başlattı. Yani ramazan ayı boyunca Tekbir giyimden hangi kıyafet modellerini satın alırsanız alın ikincisine para ödemeyeceksiniz.

Açıkcası Tekbir’in tesettür kıyafetlerini çok beğenirim ama fiyatları yüzünden almaya pek yanaşmam. Sezon sonu veya bayram gibi özel indirimlerin olduğu zamanlar da fiyatlar %50 altına kadar iniyor alacaksam o zamanları tercih ederim.

Tekbir 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonu kıyafetleri burada.

tekbir-iki-al-bir-ode-kampanyasi

Tekbir’in ramazan dolayısıyla yaptığı iki al bir öde kampanyası zaten indirim de olan ürünleri de kapsıyor. Yani çok çok uygun fiyatlar da Tekbir elbise, etek, pardesü, berceste, eşarp, şal, tunik, pantolon etek gibi bir çok şık tesettür kıyafetini çok ucuza alabilirsiniz acele ederseniz.

Zira bu kampanya duyulduğunda hızlı bir şekilde ürünler tükenebiliyor.

Tekbir 2014 tesettür kıyafetlerinden şu anda mevcut olan bir çok elbise modelleri, etek, tunik, pardesü gibi kıyafetlerin resimlerini alta ekledim.

Resimlerin üzerinde fiyatları da yazıyor. Resimleri inceleyip fiyatlarını da öğrendikten sonra online olarak tekbirgiyim.com.tr sitesinden satın alabilirsiniz.

Resimlerin üzerine tıklarsanız büyük hallerini görebilirsiniz.

Keyifli bayram alışverişleri dilerim.

Sponsorlu Bağlantılar

tekbir-bayram-indirimli-elbise-modelleri tekbir-bayram-indirimli-tunik-modelleri tekbir-bayram-kampanyali-pardesu-modelleri tekbir-giyim-buyuk-indirimli-pardesu-modelleri tekbir-iki-alana-bir-bedeva-takim-modelleri tekbir-indirimli-bayramlik-etekler tekbir-indirimli-tesettur-kiyafetleri tekbir-kampanya-indirimli-kiyafet-modelleri tekbir-kampanyali-etek-modelleri tekbir-kampanyali-etek-pantolon-modelleri tekbir-outlet-indirimli-kaban-pardesu

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın