Sezon Sonu İndirimli Tesettür Elbise Etek Tunik Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Tesettür giyim de sezon sonu indirimleri başladı. Tesettürlü bayanlar için en güzel elbise, etek ve tunik modelleri % 50’ye varan indirimli fiyatlarıyla pahalılığı yüzünden kendine kıyafet alma imkanı bulamamış hanımların yüzünü güldürüyor.

Genellikle hanımlar sezon sonu indirimlerini sıkı takip ederler benim gibi. Normal de çok pahalı olan kıyafetlerin sezonu geçince hızlı bir fiyat indirimi yapılır. Elde kalan stokları tüketmek için en sona kalan kıyafetlerse % 80’e varan fiyatlara kadar iner.

Sponsorlu Bağlantılar

Ben kışlık kıyafetlerimi ilkbahar da, yazlık elbiselerimi de sonbahar da alırım. İndirimden faydalanarak bir elbise alacağım fiyata bir kaç tane alma imkanı bulmuş olurum.

Modanisa sitesinde satışta olan galerimize eklediğimiz elbise modelleri, tunikler ve etek, pantolon etek modellerinin fiyatları resimlerin üzerinde yazıyor. O yüzden fiyatları hakkında detay vermeyeceğim.

36 Beden ile 44 beden arası bir çok modeli bulabileceğiniz tunik, elbise ve etekleri inceledikten sonra modanisa dan dilerseniz satın alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın