Setrms Umre Çekilişi Ve 11. Yıl İndirimleri

Sponsorlu Bağlantılar

Setrms giyim 11. yaşını Umre çekilişi ve tüm ürünlerde % 50 indirimle kutluyor. 11, 17 Aralık tarihinde Setrms online alışveriş sitesi ve mağazalarından yapacağınız tüm tesettür kıyafetlerinde % 50 indirim var.

Ayrıca her 250 TL tutarındaki alışverişleriniz de Umre çekilişi için hak kazanıyorsunuz.11 Kişi çekilişle belirlenerek umreye gönderilecekmiş.

Ocak ayında Mevlit kandilini Umre turunda geçirmek isteyenler için çok büyük bir fırsat bu.

setrms-umre-kampanyasi

Sponsorlu Bağlantılar

Tüm müslüman hanımların benim gibi gönlünde Hac ve Umre ziyareti yatıyordur. Maddi durumlar elvermediği için gidemediğimiz kutsal topraklara böyle çekilişlere katılarak, Tabi Allah’ta nasip ederse gitme şansı yakalayabiliriz.

Kapaligiyimi.com ziyaretçilerim bu konu da ne düşünür bilemem ama kızımın çocukluktan beri en büyük hayali olan Hac veya Umre ziyareti için ben bir fırsat yakalamış olabilirim. Çokta ihtiyacım olmasa bile % 50 indirimden yararlanarak Setrms tesettür kıyafetlerinden 250 tl değerinde alışveriş yapıp çekilişe katılarak, Rabbim nasip ederse kızımı umreye göndermek istiyorum. Yüce mevlam İnşaallah en çok isteyen kullarına nasip eder bu çekilişte kazanmayı.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın