Setrms Tesettür Kış Güneşi Kıyafetleri

Sponsorlu Bağlantılar

Setrms sonbahar kış koleksiyonu olarak kış güneşi kreasyonunu tesettürlü hanımların beğenisine sunmuştu. Koleksiyondan bazı tasarımları sizlere daha önce yayınlamıştık. Şimdi de 2015 kış güneşi koleksiyonundan en güzel kışlık ferace, manto, kaban, pardösü, elbise, etek ve tunik modellerini yayınlıyoruz.

Setrms kışlık uzun ve kısa manto modellerinin arasında kürklü olanları da mevcut. Tesettür giyimine çok yakışan abartıdan uzak kışlık tesettür kıyafetlerini bizlerle buluşturan Setrms kalite de de bir adım önde.

Setrms elbise modelleri desenli ve nakışlı tül kaplama modelleri ile güzel elbise arayanlara zarif seçenekler sunmuş.

Sponsorlu Bağlantılar

Tunik modellerinde asimetrik kesim zigzak desenli zarif tasarımların yanı sıra bir çok farklı tunikte bulunuyor.

Galerimize sadece kıyafetlerin çok azını alabildiğimiz Setrms tesettür giysilerinin farklı renk, desen ve modelleri satış sitesinde onlarca var.

Kış aylarında giyilebilecek bol ve uzun iki renkli feraceler, yine kışlık pardösü modelleri ve çok güzel etekler de sizleri bekliyor. Ayrıca ipek  eşarplarında yakın zaman da satın sitesine ekleneceğinin tiyosunu aldım.

Fiyatlar hakkında şu an bilgi veremiyeceğim vaktim kısıtlı, isteyen yorum bölümümüzden beğendiği kıyafetin fiyatını sorabilir, isteyen satış sitesine girip fiyat bilgilerini öğrenebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın