Setrms 2015 Tesettür İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Setrms 2015 ilkbahar yaz koleksiyonu kataloğ resimleri nihayet yayınlandı. Bu sayfayı çok önceden hazırlayıp duyurusunu yapmıştım. Yakında 2015 kapalı giyim koleksiyonu yayınlanır diye bekliyordum ama maalesef uzun sürdü yayınlanması. Setrms 2015 tesettür kıyafetlerinin resimlerini edinir edinmez yazımızı güncelleyip yeni koleksiyon tesettür kıyafetlerini galerimize ekledim.

2015 Setrems‘te bu yaz bizleri çok şık tasarımlar da elbiseler, etekler, tunikler, kaplar, pardesüler, feraceler, yelekler, kot kıyafetler, etek ceket takımlar, ipek eşarplar, abiyeler bekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Yazın en sevilen renkleri, zerafet dolu desenleri, işleme, sim, nakış gibi farklı detaylara sahip tasarımlarıyla yine Setrms 2015 yılının en çok tercih edilen markası olabilir. Henüz satış sitesinde hepsi yayınlanmadığı için fiyatları hakkında bilgi veremiyeceğim. Dileyen e-setrms.com sitesinden daha detaylı bakabilir. Ayrıca yeni sezonun tüm ürünleri Setrms mağazalarında satışa çıkmış. Canlı canlı görmek, incelemek için varsa çevrenizdeki bir Setrms mağazasına uğrayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

1 Cevap

  1. ayse yüksek diyor ki:

    Çok güzel ler ya

Bir Cevap Yazın