Setrms 2015 Kış Güneşi Kreasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Setrms kış kreasyonu “Kış Güneşi” 2015 koleksiyonu adıyla yeni sezon tesettür giyim kıyafetlerinin duyurusunu yaptı. Henüz Setrms kıyafetlerini mağazalar da ve online web sitelerinde göremiyoruz, fakat çok kısa bir zaman içinde Setrms kış koleksiyonu 2015 kıyafetlerini sitemizden sizlere duyuracağız.

Setrms 2015 kış güneşi koleksiyonu açık havaalanlarında bilboardlar da duyurmaya başlandı. Sizler gibi biz de sonbahar kış sezonun da setrms giyim de bizleri nasıl kıyafetler bekliyor merak ediyoruz.

Setrms pardesü, eşarp, elbise, kaban, mont, ferace, kışlık elbise gibi en güzel kışlık Setrms kıyafetlerini burda sizlerle paylaşacağız. Takibe devam edin.

setrms-2015-kis-kreasyonu

GÜNCELLEME 09.10.2014

Sponsorlu Bağlantılar

Setrems 2015 kış güneşi koleksiyonunun yayınlanmasını uzun süredir hep beraber bekliyoruz. Henüz tamamı yayınlanmadı ama kendi sitelerinden ve setrms intagram sayfasından yeni sezon koleksiyonundan bazı modellerin resimlerini edinebildim.

Setrms 2015 pardesü modelleri sonbahar ve kış aylarında giyilebilecek kalınlık ve koyu renkleriyle dikkat çekiyor. Fiyatları 349 tl ile 420 tl arası.

Setrms feraceler de ise iki renkli gayet bol modeller ve tek renk kolları döküölü tasarımlar göze çarpıyor. Ferace fiyatları ise 316.50 tl.

Bir adet setrems manto modeli fiyatıyla beraber yayınlanmış. Kalın ve sıcak turtacak bir model olmasına karşın yüksek fiyatıyla da cepleri soğutacak cinsten. 420 tl.

Işıl ışıl setrms abiye, etek, kap, panço, tunik gibi bazı tasarımlar ise henüz sitelerinde yayınlanmadı. Fiyatları hakkında bilgi sahibi olamadık. Ama setrms mağazalarında tüm modelleri görme imkanınız var.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın