Setrms 2015 Kapalı Abiye Elbiseler

Sponsorlu Bağlantılar

Setrms tesettür abiye konusunda 2015 kış ve yaz sezonu için çok güzel abiyeler hazırlamasının yanı sıra fiyat olarakta herhalde piyasa da bulunan abiyelerin en pahalılarını satışa sunmuş.

Görsel olarak muhteşem görünen osmanlı işlemesi dantel, parlak kumaş, sim, boncuk, nakış, desen gibi detaylar abiyelere çok yakışmış. Giyene çok yakışacağı da aşikar ama cepleri yakacak fiyatlar da olması satın alımlık değil sadece bakıp iç geçirmelik elbiseler olduğunu gösteriyor bana. Herkes için değilse bile bütçesi kısıtlı olanların giyme imkanının olmayacağı aşikar.

Kaliteli kumaşları ve tesettür uygun kıyafet tasarımları ile diğer tesettür giyim firmalarına göre daha çok tercih edilen Setrms biraz da dar gelirlileri düşünerek ucuz abiyeler de tasarlasa çok güzel olurdu.

Bordo ve yeşil, kuyruklu parlak kumaşlı kolları dantelli abiyelerin fiyatı 840 tl.

Bordo üzeri komple boncuk ve tül işleme kaplı eteği kabarık abiye fiyatı 980 tl.

Sponsorlu Bağlantılar

Üzeri açık bordo eteği koyu bordo kadife uzun kuyrukluüstü boncuk ve dantel nakışlı  kışlık abiye ise 545 tl

Benim en çok beğendiğim lacivert ve bordo renkli abiyenin her yanına işlenen parlak boncuklar ile gözyüzündeki yıldızları andıran abiyelerin fiyatı 420 tl.

Kış nişanları ve kına geceleri için giyilebilecek kadife bordo osmanlı nakışlı abiye ise fiyat olarak daha ugun ve de çok zarif. 385 tl.

Beli yakası ve kolları nakışlı, eteği kabarık ve desenli abiyenin fiyatı 560 tl.

Lacivert ceketli, ceketi yaprak desenli, boncuk işlemeli abiyeyi ise 665 tl ye satın alabilirsiniz.

Yine işlmeli ceketli siyah dar kesim uzun abiye ise 490 tl.

3 Renkli önü parlak sim ve boncuk işlemeli daha çok yaz aylarında giyilebilecek setrms abiyesi ise en ucuzu. 297 tl.

En azından hayatının özel günlerin güzel abiye elbiseler giymek isteyen genç bayanlar fiyatlarını bir defalık görmemelikten gelip en beğendiklerini satın alıp heveslerini giderebilirler.

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın