Setrems 2016 Kışlık Pardesü Kap Pelerin Hırka Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Setrms sonbahar kış koleksiyonu yayınlandı ve en güzel, kaliteli kışlık tesettür kıyafetleri Setrms mağazalarında ve online satış sitelerindeki yerini aldı.

2016 Setrems pardesü modellerinde çok şık yandan kemerli, cepli farklı renklerdeki pardesüleri 38 beden ile 46 beden arası ölçülerde 359 tl fiyatlarda satın alabiliyorsunuz.

Kışlık kaplarda ise çok farklı tasarımlarda ve renklerde kaplar mevcut.

Tercihinize göre kısa veya uzun kapların parlak, desenli ve sade modellerini 269 tl ile 359 tl arası fiyatlarda satın alabilirsiniz. Kaplarında 38 ile 46 beden arası ölçüleri mevcut.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanım açısından rahatlık sağlayan pelerin modelleri bu kış yine çok giyilen kıyafetler arasında olacak gibi. Setrms’te 3 farklı renkte pelerin satlıyor. Satış fiyatları 233 tl. Sıcak bir kış mevsimi geçirmek isteyenlere önerilir.

Ayrıca kışlık hırka almayı düşünüyorsanız kalın sıcacık zigzak desenli uzun hırkaları ise 215 tl’ye satı alabilirsiniz.

Havalar iyiden iyiye soğumaya başlamışken şu an en çok ihtiyaç duyacağımız şeyler kalın giysiler olacaktır. Bütçe konusunda sıkıntısı olmayanlar için Setrems kışlık kıyafetleri kaliteli olduğu için uzun yıllar kullanılabilecek nitelikte ve önerilir. Ama bütçesi uymayanlar maalesef indirim zamanlarını kollayıp yarı fiyatına satın alabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın