Sefamerve 2014 Şükran Ferace Modelleri Yeni Sezon

Sponsorlu Bağlantılar

Ferace modelleri 2014 yeni sezon için şık ve farklı tasarımları ile internet mağazalarındaki yerlerini almışlar. Sefamerve Şükran giyim tasarımı tesettür ferace modelleri tod kumaştan üretilmiş. Taşlı, fermuarlu, yaka kol detayları, işleme gibi detaylarla zenginleştirilerek hoş tasarımlar haline getirilmiş.

Siyah dışında farklı renkleri de olan feraceler  yazlık ve kışlık olarak üretilmiş. Mevsime göre seçip alabilirsiniz. Kapşonlu modelleri de mevcut olan ferace modellerini 38 bedenden 48 bedene kadar bulmak mümkün.

İslami ölçülere göre örtünme emrini tam olarak karşılayan ferace, pardesü gibi dış kıyafetlerini her zaman beğenerek ve istekle sitem de yayınlıyorum. Bana göre başörtüsü, eşarp takıp ben tesettürlüyüm diyen bir hanımın pardesü, ferace veya uzun kap giymeden sokağa çıkması hiç doğru değil. Tesettür modası denince artık her türden giysi tesettüre uyarlandı. Daracık kot pantolon, eşarp  ve üstüne tunik giyen de tesettürlüyüm diyor. Dış kıyafeti olarak pardesü, ferace giyen de.

Sponsorlu Bağlantılar

Tabi belki tesettürlü oluyor dar pantolonla sokağa çıkan ama yarım tesettürlü oluyor. Eskilerin bir benzetmesi vardır. ”Üstü kaval altı şişhane” diye. Başını kapatıp dar giyinen veya kısa etek giyenler için söylenmiş bir sözdür bu.

Neyse Şükran giyim ferace modellerinin fiyatları hakkında da biraz bilgi vereyim.

Galerimiz de resimlerini gördüğünüz feracelerin fiyatları 180 Tl ile 190 Tl arası. Aralarında çok bir fiyat oynaması yok. Satın almak isterseniz en beğendiğinizi alabilirsiniz. 10 Tl için çokta hoşunuza gitmeyen bir modeli almanızı tavsiye etmem. 2014 tesettür ferace modellerini sefamerve sitesinden online olarak alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın