Refka Giyim 2015 Ucuz Elbise Tunik Etek Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Yazlık kapalı elbise, etek ve tunik modellerinde ucuz ve uygun fiyat arayanlar için cıvıl cıvıl bahar renklerinde birbirinden güzel elbise modelleri, etekler ve çeşit çeşit tunikleri galerimize ekledik.

Refka giyim tasarımı kıyafetlerin kalitesi de gayet güzel. Hem kaliteli hem de ucuz giyinmek isteyen hanımlar için biçilmiş kaftan yani.

Farklı tasarımlardan birer ikişer örnek koyduk galerimize. Tasarımların tamamını sitemize eklemek mümkün olmadığı için sizlere fikir vermek adına bu kadarını ekleyebildik. Farklı renkleri de mevcut olan Refka elbise, etek ve tunikleri baharlık ve yazlık olarak giyebilirsiniz.

Değişik tasarımlara sahip tuniklerin bazılarının sadece 36 ile 40 beden arası ölçüleri bulunuyor. Bir çok tuniğin ise 38 ile 46 beden arası ölçüleri mevcut.

Elbiseler de ise 38 ile 44 beden arası ölçüleri bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Refka 2015 elbise fiyatları ise şöyle: Kruvaze elbiseler  80 tl, sim işlemeliler 60 tl, lazer desenli 90 tl, taş işlemeli olanlar 100 tl, jakarlı 90 tl.

Büyük bedenlere göre ölçüleride bulunan desenli elbise fiyatları  ise 70 tl.

Tunik fiyatlarına gelince; 30 tl ile 80 tl arasında onlarca püsküllü, yarasa kol, dantel kaplamalı, iki renkli, kolyeli, arkası uzun ve desenli tunik modellerini uygun fiyatlarda satın alabiliyorsunuz.

Çok şık uzun şifon etekler 50 tl, puantiyeli ve çiçek desenli etekler ise 80 tl.

Şimdiden bazı bedenleri bitmiş bile, satın almayı düşünüyorsanız acele etmeniz gerekiyor. Online satış sitesi modanisa.com dur.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın