Pratik Namaz Elbiseleri 2014

Sponsorlu Bağlantılar

Namaz elbisesi modelleri yeni sezonda da saten, desenli, düz renk ve bol tasarımlarıyla ibadetlerini huzur içinde yapmak isteyen, namaz kılarken vucüdunun tamamen örtülü olduğundan emin olmak isteyen hanımların hizmetinde.

Özellikle çalışan bayanlar, öğrenciler veya normal de pantolon giyen, açık giyinen bayanların namaz kılacakları vakit kolayca giyebilecekleri bol formlu pratik elbise modellerinden oluşuyor.

Pratik namaz elbiselerini giyip başınızı da büyük boy eşarp veya namaz başörtüsü örttünüz mü? Namaz için ve Allah‘a tam teslimiyet için hazırsınız demektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Namaz kılmak için malum kıyafetlerin ve namazın kılınacağı yerin temiz olması gerekiyor. Seccadeler sayesinde yeri halletmek kolay ama her an temiz, bol ve uzun kıyafet bulmak zor olabiliyor, özellikle küçük çocuğu olan bayanların her an temiz giysilerle dolaşabilmesi neredeyse imkansız gibi.

Ama pratik namaz elbise modelleri sayesinde bu sorunu aşmakta kolay. Seccadenizin yanında hazır olarak bulunduracağınız namaz elbiseleriniz işinizi kolaylaştıracaktır.

Modanisa sitesinde satılan pratik namaz elbiseleri 51,50 tl.

Pratik şallı namaz elbiselerine burdan bakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

1 Cevap

  1. ayşe arslan diyor ki:

    toptan fiyatları nekadar kapuşonlu olanı varmı

Bir Cevap Yazın