Pınar Şems 2014 Tesettür Kıyafetleri Koleksiyonu

Sponsorlu Bağlantılar

2014 Yeni sezon Pınar Şems tesettür kıyafetleri yine geçen yıl ki gibi muhteşem. Özellikle saraylı abiye modelleri her kapalı bayanın sahip olmayı isteyeceği türden şık ve zarafetli tasarımlar.

Pınar Şems tasarımı elbiseler, dantelli, agraflı, balık abiyeler, verev etekler, tesettür tulumlar, tunik, gömlek, bluz, kaşmir kaban, pantolon, ceket, kap modelleri gibi tesettürlü bayanların tüm kıyafet ihtiyacına cevap verecek tasarımları galerimize ekledik.

Bu yılın gözdesi olan dantelleri Pınar hanım da lez dantel kaplama abiyeler de, dantelli etekler de, ceket, gömlek gibi farklı kıyafetler de bolca kullanmış.

Kullandığı renkler ile, şık tasarımları ile tesettürün favori isimlerinden olan Pınar Şems’in kıyafetleri kısa zaman içinde satılıp bitiyor ne yazik ki. Beğendiğimiz bir elbise veya abiyeyi satın almak istediğimizde çoktan uygun bedenleri bitmiş olabiliyor. Ama henüz sezon başında iken satın alabilmek mümkün. Şu an hemen hemen tüm bedenleri mevcut.

Pınar Şems Abiye Fiyatları

Agraflı saraylı abiyeler 445 tl.

Sponsorlu Bağlantılar

Balık saraylı abiyeler 485 tl.

Lez dantelli abiye fiyatları 215 tl.

Pullu kadife abiye 300 tl.

Verev deri etekler 145 tl.

Elbise fiyatları 200 tl.

Pantolon ve bluzlar 110 tl. Kaşmir kabanlar 255 tl. Kemerli tulumlar 195 tl. Kısa tunikler 135 tl. Peplum ceketler 135 tl. Gömlekler 80, 90 tl arası.

Açıkcası abiyelerin fiyatları dışında diğer kıyafetler gayet uygun görünüyor. Tabi satın alacak kişilerin bütçesine bağlı olarak ucuz veya pahalı olabilir. Ama tercihiniz hem şıklık hem de kaliteli markalı tesettür kıyafetleri giymek ise paraya kıymak gerekiyor.

Pınar Şems en güzel tesettür kıyafetlerini modanisa sitesinden satın alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın