Pardesü Çekilişimize Davetlisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Sitem de ve facebook sayfamda ilk kez bir çekiliş yapıyorum. Çekilişle 46 beden işleme detaylı karamel renk bir pardesü hediye edeceğim.

Resim de gördüğünüz pardesü çekilişi kazanan kişiye kargoyla gönderilecektir. Çekilişimizin detaylarına gelince: Facebok sayfamız olan https://www.facebook.com/kapaligiyimi de pardesü çekilişimize ait olan paylaşımımızı beğenip herkese açık olarak profilinde paylaşan ve beğendim paylaştım gibisinden yorum yazan herkes çekilişimize katılmış olacaktır. Katılanlar arasında kurayla belirlenen bir kişi kazanmış olacaktır.

Pardesü modelinin satış sitesi olan modamerve.com dan bu pardesü ile ilgili detaylı bilgileri de öğrenebilirsiniz. Ben pardesüyü 52 bedene uygun olarak satın almıştım. Fakat maalesef 52 beden birine çok dar geldi. 46 beden giyinen birine çok rahat uyacak bir pardesüdür. Bedenime uymayınca geri iade etmek veya değiştirmek yerine çekilişle hediye etmek istedim.

Sponsorlu Bağlantılar

Oysa modeli çok beğenerek satın almıştım. Kumaş kalitesi çok güzel. Yandan gizli cepleri var.  Güpürleri de çok hoş görünüyor.

Türkiye içi kazanan talihli kişiye kargo bedeli bize ait olmak üzere kargolanacaktır. Yabancı ülkelerden olan katılımlar  bu çekilişe dahil dahil değildir.

Çekişil için face sayfamızı begenmiş olmanız, çekiliş paylaşımımızı beğenip profilinizde paylaşmanız ve yorum olarak beğenip paylaştığınızı bize iletmeniz gerektiğini bir kez daha hatırlatalım.

https://www.facebook.com/kapaligiyimi

46-beden-pardesu

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın