Pantolon Etek Modelleri 2014

Sponsorlu Bağlantılar

Pantolon etek modelleri 2014 yazında da çok tercih edilen alt giysisi olmayı sürdürüyor. Özellikle bunaltıcı yaz sıcaklarında rahatlık ve havadar bir giyim için bol ve dökümlü pantolon etekleri tesettürlü bayanlar tercih edebilir.

Sadece kapalı hanımlar değil, tüm hanımlar rahatlığı, hareket kısıtlamaması olmaması ve etek gibi açılma riski olmaması açısından tercih ediyor. Açık giyinen bayanlar için bol paça yüksek belli ve kot pantolon etek modelleri de galerimiz de mevcut.

Bir çok tesettür markasına ait farklı tasarımlar da pantolon etekleri galerimize ekledik.

Sima Giyim’in beli zincir detaylı pudra, lacivert modelleri dışında, çiçek desenli ve üzeri tül etek detaylı pantolon etekleri çok güzel. Fiyatları 69,50 tl ile 94,50 tl arasında değişiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Seçil giyime ait şal desenli, puantiyeli, kot ve parçalı etekli pantolonlar çok hoş ve rahat görünüyor. Fiyatları 84,50 tl ile 114,50 tl arasında.

Setrms, Tuğba, Armine, Alesya ve Ahsen tasarımları bol ve dökümlü pantolon etek modelleri kapalı bayanların üzerine orta boy bluz veya gömlekle giyebileceği rahat ve şık modeller arasında.

Fiyatlar ise genel olarak 59,50 tl ile 149 tl arasında model ve markaya göre değişiklik gösteriyor. Fiyatlarla ilgili detaylı bilgi için ilgili resim altına yorum bırakırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Bu güzel pantolon etek modellerinin online satış mağazası tesetturmarka.com sitesidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın