Nursima İndirimli Tesettür Abiye Elbiseler

Sponsorlu Bağlantılar

Tesettür abiye elbiselerin tam mevsimi, Hazır her tarafta düğünler başlamışken hanımlar birbirleriyle şıklık yarışına girmişken indirimli abiye bulmuşken yayınlayayım dedim.

Tesettür abiye elbiselerin renkleri, bel ve yaka işlemeleri muhteşem, Hem sade hem havalı görünen şifon abiyelerin üst kısmı farklı renk eteği farklı renkte olanları da belindeki nakış işleme detayıyla ön plana çıkmış.

Kına gecelerinde bayanlar arasında üst giysisi olmadan giyilebilecek çok hoş tasarımlar. Malum tesettürlü hanımlar düğün salonlarında abiye de giyse üstüne pardesü giydikleri için göze görünen pardesüleri oluyor. O yüzden bence bu şu an çok ucuza satılan bu abiye elbiselerden satın alıp kına gecesi veya arkadaş arası toplantılarda yada eşinize güzel gözükmek için evinizde giyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Nursima tesettür abiye elbise fiyatları ise şöyle: Şu an tüm modeller de % 40 ile % 52 arasında indirim yapılmış. Tek renk beli şerit kemerli olanların fiyatları 90 TL.

İki renkli abiyeler ve beli nakışlı dantel işlemeli olanlar ise 120 tl.

İndirimler bitmeden satın almak isterseniz zarafettesettur.com sitesinden satın alabilirsiniz.

Sitemizdeki tüm abiye modellerine ise burdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

2 Cevaplar

  1. kübra diyor ki:

    nasıl sipariş vercez

    • Sümeyye Güneş diyor ki:

      Kübra hanım sitemizde satış yok maalesef. Bu elbiseler zarafettesettur.com sitesinde satılıyordu ama kaldı mı bilmiyorum. Çünkü elbiseleri siteden çok uzun zaman önce koymuşum.

Bir Cevap Yazın