Modanisa Giyim Umre Çekilişi

Sponsorlu Bağlantılar

Modanisa tesettür giyim ramazan ayına özel umre çekilişi düzenlemiş. Çekilişe katılıp iki kişilik 5 yıldızlı umre seyahati kazanmak için bir defa da 100 tl’lik alışveriş yapmanız gerekiyor. 200 tl’lik alışveriş yapanlar iki çekiliş hakkı kazanıyor. Ayrıca 29 gün yani ramazan ayı boyunca her gün bir çift umre seyahati kazanıyor.

Umreye gitmeyi istelik maddi imkansızlıktan dolayı gidemeyenler için çok güzel bir fırsat bu. Hem tesettür kıyafeti ihtiyacınızı karşılayıp yanında umreye gitme hakkı kazanmak çok güzel olsa gerek.

Bilindiği gibi ünlü bir tesettür sitesi olan modanisa’da elbise, etek, ferace, pardesü, abiye, tunik ve her türlü bayan kıyafetini uygun fiyatlar da ve indirimli olarak bulabiliyorsunuz.

Ramazan boyunca 30 çifte,
Kabe’ye yürüme mesafesindeki 5 yıldızlı otellerde konaklamalı,
THY uçuşu ile Umre Seyahati!

modanisa-umre-cekilisi

Sponsorlu Bağlantılar

Kampanya Koşulları:

Modanisa.com’ dan 17.06.2015- 16.07.2015 tarihleri arasında tek seferde 100 TL ve katlarında alışveriş yapan herkes Umre seyahati çekilişine katılmaya hak kazanacaktır. Örneğin; 200 TL’lik alışveriş yaparsa 2 çekiliş hakkı, 500 TL’lik alışveriş yaparsa 5 çekiliş hakkı kazanacaktır.

5 Yıldızlı Umre Seyahati:

10 Aralık 2015 – 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında Hizmet Turizm aracılığı ile yapılacak olup 3 Gece Medine-i Münevvere’de 5 yıldızlı Radisson Blue(Leader) Otelde, 4 Gece Mekke-i Mükerreme’de Harem Avlusu’na yürüme mesafesindeki 5 yıldızlı Anjum Otel ‘de konaklamalı, toplamda 7 Gece 8 Günlük bir program şeklinde gerçekleştirilecektir. Ulaşım Türk Hava Yolları ile yapılacaktır.

Daha detaylı bilgiye burdan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın