Kayra Uzun Etek Modelleri 2015 Tasarımı

Sponsorlu Bağlantılar

Kayra giyim 2015 sezonunda tesettürlü hanımlar için öyle güzel etek modellerini satışa çıkarmış ki, görünce siz de bana hak vereceksiniz. Hem kalitesiyle hem de şık ve modern tasarımlarıyla tesettür giyim dünyasında ön plan da yeri olan Kayra giyimin 2015 uzun etek modellerinde tafta etekler, brokar etekler, balık etek modelleri, derili etekler, kalem etekler gibi birbirinden şık ve zarif kumaş kalitesiyle ve model tarzlarıyla yeni sezonun en çok talep gören etekleri arasına çoktan girdi bile.

Uzun etek modellerinde deri kareli, puan desenli, balık etek, örme etek, kuyruklu, güpürlü, tüvit, kot, kazayağı baskılı, etnik desenli, peplum, metal baskılı yaz ve kış ayları için uygun bir çok farklı seçenekte etek modelleri yer alıyor.

Günlük giyim ve abiye tarzı eteklerin fiyatları da modele, kumaşına, tasarım ve detaylarına göre değişiklik gösteriyor. Fiyat olarak Kayra kıyafetleri genel olarak pahalı görünse de kalitesinden dolayı bir kez satın alınıp yıllarca rengi ve kumaşı bozulmadan giyilebilecek kalite de olması, ucuz etek alıp iki hafta içinde giyilemez hale gelelebilecek olması nedeniyle Kayra etek modellerini sizlere önerebilirim.

Sponsorlu Bağlantılar

Tesettür giyime pantolondan daha çok uygun düşen ve kadının kadın olduğunu belli eden etekleri gözden geçirip, zevkinize ve bütçenize uygun olanı satın almanız önerilir. ,

Ayrıca şu an % 30 indirimli olan Kayra eteklerinin bahar başına doğru sezon sonu daha büyük indirime girebilecek olması dolayısıyla bütçesi elvermeyenler satın almak için bahar başını bekleyebilirler.

Kayra uzun etek modelleri fiyatları

Baştan da söylediğim gibi fiyatlar modele ve tasarımı göre değişiyor. En ucuz olarak 112 tl’den başlayıp, 250 tl’ye kadar çıkıyor. Günlük etekler 112 tl ile 170 tl arası. Abiye etek fiyatları ise 170 ile 250 tl arası.

Kayra Uzun Etek Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın