Kayra Giyim 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Kayra 2015 kataloğu çekimleri Dubai’de İslam Bahçelerinde Yapılmış.

Kayra giyim Spring Summer 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunun günlerdir duyurusunu yapıyordu.  Yeni sezonda kapalı bayanları nasıl tesettür kıyafetleri bekliyor? derken, Kayra giyim beni açıkcası hayal kırıklığına uğrattı. 2015 Kayra tesettür koleksiyonunda eşarplı mankenlerle çekim yapılmış olmasını beklerken, çekimlerde açık mankenlerinde olduğunu gördüm.

Kayra giyimin ürün kalitesine sözüm yok, 10 numara kıyafetler üretiyorlar. Fakat tesettürden daha çok gün geçtikçe modern giyime yönelmeleri tesettürlü hanımları üzüyor. Açık ve kapalı tüm bayanların giydiği giysilerin tesettür giyim adı altında tanıtılması hoşuma gitmiyor.

Neyse sizi lafla boğmadan yeni sezon kıyafetlerinin yayınlananlarından seçtiğim kap modelleri, pardesü, etek, elbise ve yelek modellerine biraz değinelim. Henüz tamamı yayınlanmadığı için az sadece resim ekleyebildim. Tamamı yayınlandığında fiyat bilgileriyle beraber tüm Kayra 2015 kıyafetlerini sitemizde görebilirsiniz.

Kayra yelek görünümlü, giy çık, çift taraflı ve marin kap modelleri trend sezon renklerinde üretilmiş.

Çiçek desenli ve kloş etekler de yeni sezon tasarımlarından. Belden büzgülü yelekler tam genç hanımlara ve öğrencilere göre. Spor marin elbiseler de spor giyinmeyi seven hanımların ilgisini çekecek modeller arasında.

Kayra 2015 ilkbahar yaz kleksiyonunun tamamı eklenince yazımız güncellenecektir, takipte kalın.

kayra-2015-katalogu-dubai-cekimleri

kayra-2015-yazlik-spor-elbise

Sponsorlu Bağlantılar

kayra-2015-ilkbahar-yaz-koleksiyonu

kayra-giyim-2015-kap-modelleri kayra-2015-en-guzel-tesettur-kiyafetleri kayra-tesettur-ilkbahar-yaz-kiyafetleri-2015

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın