Kapalı Giyim Manto Modelleri 2015

Sponsorlu Bağlantılar

Tesettür Manto modellerinde kış sezonuna tesettür markaları gayet iddialı girmiş. Hem tasarım olarak hem de fiyat olarak birbirleriyle yarışıyorlar.

2016 Manto modellerinden en güzel ve kışın sıcacık tutacak kalın ve kalitelilerini seçip galerimizde bir araya getirdim.

Armine tasarımı kaşe ve keçe mantolar genç, orta yaş ve annelere göre tasarlanmış. fiyatları 210 tl ile 350 tl arası.

Tuğba Wenn kışlık mantolar ise kısa ve tam boy olarak dikilmiş. Fiyatlar ise çoğu kişinin bütçesine uyacak şekilde. 125 tl den başlıyor, 300 tl ye kadar çıkıyor.

Nihan giyimin özel tasarım asimetrik ışıltılı mantosu 417 tl. Diğer Nihan mantoların fiyatları ise 250 ile 300 tl arasında satılıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Setrms kış güneşi mantoları da gayet şık ve kaliteli. Fiyatlar 322 tl ile 350 tl arası.

e-tesettur.com sitesinde satışta olan Doque, Kayra, Hijab United manto modelleri de yine galerimiz de. Fiyatlar aşağı yukarı diğerleriyle aynı.

Sabah Collection kaşe manto modelleri ise fiyat olarak en ucuz olanları, Sadece 150 tl.

Henüz kışa hazırlanmadı iseniz indirimlerden de yararlanarak keçe manto veya kaşe manto almayı düşünüyorsanız, burada gördüğünüz modeller veya farklı renk ve tasarımda 2016 mantolarını tesettür satış siteleri olan Armine, Tuğba Online, Setrms, Fulyan ve e-tesettur sitelerinden satın alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın