İndirimli Tesettür Manto Kaban Ve Mont Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Sezon sonu tesettür manto kaban ve mont modellerinde de sonbahar kış indirimleri başladı. Tesettürlü hanımlar için uzun mantolar, kalın diz altı kabanlar ve kapitone kışlık montlar da %70 e varan indirimler yapılmaya başlanmış.

Herhalde bizim gibi tüketiciler için kışlık kalın giysilerden çok indirimde olup ucuza satın alabilmek bizi ısıtacaktır. Malum kıyafet fiyatlarına göz attığımızda bütçemize uygun değil deyip, ya mağazaların önündeki sezon sonu elde kalan kıyafetleri, ya da semt pazarında bulabildiğimiz kışlık kalın kıyafetleri satın almak durumda kalabiliyoruz. Tabii herkes için aynı şey geçerli değil, Geçim sıkıntısı olmayanlar her istediği kıyafeti satın alabilecek bütçeye de sahip olabiliyor. Ama ben daha çok dar gelirlileri düşündüğüm için indirimli giysileri buldukça sizlerinde faydalanması için sitem de yayınlıyorum.

Galerimize eklediğimiz kışlık manto kaban ve mont modelleri farklı tasarımcılara ve tesettür markalarına ait oldukları için fiyatları da değişiklik gösteriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Tuğba manto fiyatları modeline göre 216 tl ile 270 tl arası değişiyor.

Tuğba kabanlar 120 tl ile 204 tl arası.

Nihan kabanlar 165, 200 tl arasında.

Kayra kapişonlu mont fiyatları 120 tl.

Hijab United mantolar 180 tl, kabanlar ise 190 tl.

Kayra manto fiyatları 220 tl, kaz tüyü montlar ise 100 tl.

Kayra kapitone astarlı kaz tüyü kısa mantolar 140 tl.

Bunlar şu an ki indirimli fiyatları, normal de çok daha pahalılar ne yazık ki. İndirimden yararlanmak ve bitmeden kışlık manto, kaban ve mont ihtiyacınızı gidermek isterseniz online satış sitesi olan e-tesettur.com.tr adresinden satın alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın