Fatma Sevildi Tesettür Gelinlik Ve Nişanlık Abiyeler

Sponsorlu Bağlantılar

Kapalı gelinlik ve nişanlık abiye modellerimize Fatma Sevildi tasarımları olan çok şık ve gösterişli Nişan abiyeleri ve şahane gelinlik modelleri ile devam ediyoruz.

Fatma Sevildi Modaevi gelinlik ve abiye sektöründe lider olma vizyonuyla genç moda tasarımcısı Fatma Sevildi tarafından 2010 yılında kuruldu. Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutarak kısa süre de Türkiye’nin çok tercih edilen modaevleri arasında yer almayı başardı.

Tesettür giyim trendlerine göre tasarladığı gelinlik ve nişanlık abiyeleri Türkiye dışında bir çok ülkeye de göndermektedir.

Facebook sayfaları ve kendi sitesi üzerinden iletişim kurularak kişiye özel sipariş vererek gördüğünüz kapalı gelinlik ve abiyeleri diktirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Galerimize aldığımız Fatma Sevildi tasarımı 2015 tesettür gelinlik ve nişanlık abiye modelleri osmanlı işlemeli, kabarık, tül kaplama, taş gibi farklı detayları ile ışıl ışıl ve göz kamaştırıcı modeller.

Evlenme veya nişan hazırlığında olan tesettürlü genç kızlarımız için özene bezene hazırlanan bu modellerle kendinizi prensese gibi hissedebilirsiniz.

Kendilerine ulaşıp sipariş vermek veya özel tasarım olarak diktirmek isteyenler kendileri ile iletişime geçebilirler. Veya Facebook fatma sevildi fashion house gelinlik sayfasından iletişim kurup detaylı bilgi alabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın