En Güzel Tesettür Elbiseler 2014

Sponsorlu Bağlantılar

Tesettür elbise modellerinde 2014 ilkbahar yaz sezonu yepyeni tasarımlar da günlük ve özel günler için elbiseler yavaş yavaş mağazalardaki yerini almaya başladı. En güzel tesettür elbise modellerinden seçtiklerimizi galerimize ekledik.

Zernişan giyimin sade görünümlü elbiseleri açık rekleri ile tam yazın giyilebilecek türden. Yakası ve kemeri boncuk işlemeli elbiseler de zernişan giyimde. Fiyatları 160 tl ile 170 tl arasında değişiyor.

Melek Konat’ın tasarımı olan mint ve pudra reglan elbiseler püfür püfür bir bahar havası yaşatacak güzelliğe sahip. Fiyatı 223 TL.

Vivezza tasarımı mevlana elbise modelleri üst kısmı farklı renkte etek farklı rengiyle takım havasında hoş ve sade bir tasarım günlük giyim için giyilebilir. Fiyatı 150 TL.

Sponsorlu Bağlantılar

Butik 7279 tasarımı piliseli elbiseler etek, kol ve yaka pile, dantel detayları ile gayet hoş. Fiyatları 130 TL.

Yine Vivezza tasarımı ceketli elbise modelleri üstüne bir şey giymeyi gerektirmeyen tesettüre uygun bollukta trend renklere sahip şık modeller arasında Fiyatı 150 TL.

Viskon kumaştan dikilmiş elbise de gayet şık, fiyatı 130 tl.

Tek tarafı boydan boyu gül desenli elbiseye bayıldım. Benim olmalı diyebilecek tarz da gayet şık Puane elbisenin fiyatı ise 230 TL.

Farklı markalardan bir kaç model ise sade görünümlü, günlük giyelebilecek türden Fiyatları ise 70 TL.

Modanisa sitesinde satılan en güzel tesettür elbise modellerinin şu an tüm bedenleri mevcut.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın