En Güzel Şal Bağlama Teknikleri Videolu

Sponsorlu Bağlantılar

Tesettür şal bağlama yöntemlerini merak eden hanımlar için videolu ve resimli şal bağlama teknikleri hazırladık. Eşarba göre rahatlığı ve bağlanmasının kolaylığı açısından genç kesim tarafından çok tercih edilen şalların farklı bağlama stilleri de her geçen gün artıyor.

Uzman Tv tarafından hazırlanan video da şal bağlamanın püf noktaları ve giyilen kıyafetlere göre şal bağlama şekilleri anlatılıyor.

Modanisa tarafından hazırlanan video da 10 farklı stil de şal bağlama modeli yer alıyor. Değişik değişik bağlama şekli öğrenip her yerde farklı tarz da bağlayabilirsiniz şallarınızı.

Uzun şal bağlama yöntemi videomuzda da ise detaylı şekilde uzun şal modeli ile güzel bir bağlanış yöntemi anlatılıyor.

Diğer bir video da ise tesettüre gayet uygun şekilde başı, boynu ve kulakları tamamen örten şık bir bağlama şekli yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Genç kızlarımız için bu tarz şal bağlama modellerini hoş görebiliriz, en azından tesettüre yeni giren ve alışma aşamasında olanlar için hoş görülebilir. Fakat ismali ölçülere göre tesettürlü bir bayan gösterişten uzak ve sade tarz da bir eşarp, şal bağlama yolunu seçmelidir. Özellikle deve hörgücü gibi topuz yaparak takılan eşarplar, şallar islamın dışında tamamen gösteriş amaçlı örtünme şeklidir. Dünya halimizi düşündüğümüz kadar ahiret halimizi de düşünüyorsak bu tarz tesettürden lütfen uzak duralım, islami ölçülere göre sade ve abartısız örtünme yoluna gidelim.

Videolarımızda farklı şal bağlama yöntemlerini izleyebilirsiniz.

Şal Nasıl Bağlanır

 10 Farklı Şal Bağlama Yöntemi

Uzun Şal Bağlama Yöntemleri

Tesettür Şal Bağlama Teknikleri

Resimli şal bağlama modellerine de göz atıp değişik yöntemler öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

1 Cevap

  1. gamze diyor ki:

    ben eşarp modeli yapmak ıstiyorum

Bir Cevap Yazın