En Güzel Bayan Kaban Modelleri 2015

Sponsorlu Bağlantılar

Tesettür giyim Kışlık kaban modelleri ekleyeyim dedim bugün de bloğuma. Aklımda olan bir çok satış sitesinden değişik yeni sezon kaban modellerini toplayıp koymaktı. Ama modanisa sitesinde farklı tasarımlar da onlarca bayan kabanlarını görünce tüm modelleri modanisa dan aldım.

Malum havalar günden güne soğuyor, haliyle sıcak ve kalın giysilere ihtiyaç duyuyoruz. Özellikle çalışan bayanlar ve öğrencilerin çok tercih edeceği kısa kabanlar şık tasarımları ve kürklü, keçe ve kaşmir çeşitleri ile üşütüp hasta olmanızı engelleyecek.

Sadece tesettürlü bayanlar değil tüm kadınlara göre kaban modelleri içinde tasarım olarak öyle harika modeller var ki, kabana ihtiyacınız olmasa bile sırf bundan bende de olmalı diyerek satın almak isteyeceğiniz modeller var.

Kışlık bayan kabanlarının detaylarını anlatmakla sizi sıkmak istemiyorum. Zaten resimlerini gördüğünüzde detaylarını da göreceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Farklı tasarımcılara ait kabanların fiyatları da farklı doğal olarak. Maddi durumuna göre ucuz kaban almak isteyenler için 50 tl ile 150 tl arası farklı fiyatlarda bir çok kaban mevcut.

Pahalı ve lükse giren kabanlara göz dikenler için fiyatlar, 150 tl’den başlayıp 355 tl’ye kadar çıkıyor.

Beden ölçülerinde ise 36 beden ile 48 beden arası ölçüler mevcut.

Tesettürlü bayanların rahatlıkla giyebileceği diz altına kadar uzun kaban modelleri muvcut.

Kaşe, kaşmir, klasik, keçe, kapşonlu, şal yaka, kürklü ve bir çok değişik detaylardaki 2015 kışlık bayan kabanlarını modanisa’dan online satın alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın