Diesre Tesettür 2016 Kışlık Mont Kaban Manto Ve Keçe Pardesüler

Sponsorlu Bağlantılar

Diesre tesettür giyim kışlık bayan kıyafetlerinde yine çok şık ve kaliteli tasarımları bizlerle buluşturuyor. 2016 kış sezonunda Diesre giyim de kaz tüyü şişme montlar, Kapşonlu kapitone montlar, kalın kabanlar, bayan mantolar, keçe pardesü modelleri indirimli fiyatarıyla satışa sunulmuş.

Genç kızların ve öğrencilerin çok severek giydiği soğuk geçirmeyen kaz tüyü şişme montlar bu yılında favorisi, Şişme montların fiyatları epeyce pahalı, Dar gelirlilere göre değil yani. Ama bir kez alırım yıllarca giyerim diyenler taksitle satın alıp yavaş yavaş ödeyebilirler. Fiyatları 423 tl ile 441 tl arası.

Kapitone mont fiyatları ise 431 tl ile 485 tl arasında.

Bayan kabanların fiyatı daha uygun, 180 tl.

Sponsorlu Bağlantılar

Son yılların gözdesi keçe kıyafetler bu yıl pardesülere de sıçradı. Birbirinden değişik detaylara sahip Diesre keçe pardesü modellerinde ise fiyatlar 300 tl ile 467 tl arasında değişiyor.

Kışlık bayan tesettür manto fiyatları ise el yakıyor. Kesesine güvenenler satın alabilir ama benim gibi ucuz yollu manto arayanlar uzak dursun bu modellerden.  Mantolar 350 tl ile 570 tl arası.

Soğuk havalarda ısınmak için mecburen bu tarz kalın kıyafetlere ihtiyacımız var ama fiyatları yüzünden sanırım çoğu kişi kışı ya üşüyerek yada eski kışlıklarıyla geçirecek.

Galerimize eklediğimiz bu manto, şişme mont, pardesü veya kabanları satın almak isteyenler diesre.com’dan alabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın