Bayanlar İçin Hac Ve Umre Giysileri

Sponsorlu Bağlantılar

Bayanlar için hac ve umre kıyafetlerine yer vereyim dedim bu günkü yazım da. Arabistan’ın sıcak iklimine göre Umre’ye ve Hac’ca giderken hava aldıracak rahat ve özellikle açık renk kıyafetler giymek gerekiyor.

Umre için belli bir kıyafet zorunluluğu yok ama rahat edebilmek için, Umre ve Hac‘ca gitmek için özel olarak dikilmiş kıyafetleri seçmek gerekir.

Kutsal topraklara gidip Hac farizasını yerine getirmek kadın, erkek bütün müslümanların arzu ettiği, gidebilecek imkana kavuşanlarında büyük bir heyecan ve sevinçle Umre ve Hac malzemelerini tedarik etme telaşına düştüğünü düşünürsek, bari biraz faydamız olsun diyerek bayan hacı ve Umre kıyafetlerini derleyerek galerimize ekledim.

Sponsorlu Bağlantılar

Bayan Umre giysileri keten kumaştan üretilmiş. En küçük bedenden en büyük bedene kadar tüm ölçüler de dikilmiş. Pantolon ve uzun üst giysisinden oluşan takımların bazıları desenli, Bazıları ise krem rengi düz modeller. Bazı Umre kıyafetleri ise pardesü ve kap tarzında dikilmiş.

Bayan Hac ve Umre kıyafetleri fiyatlarına gelince, 80 tl ile 150 tl arasında farklı fiyatlar da Hacı giysileri bulmanız mümkün.

Hac ve Umre mevsimi yaklaşırken hacı olacak tüm bayanların yaşadığı duyguları yaşamayı Allah bizlere de nasip etsin.

Mekke ve Medine’ye gidip Kabe’yi tavaf etmeyi, şeytan taşlamayı, Peygamber efendimizin mübarek kabri şeriflerini ziyaret edebilmeyi Yüce yaradan bizlere de nasip etsin inşallah.

Bayan Hac ve Umre kıyafetlerini online olarak ihvan.com.tr sitesinden satın alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın