Alvina İndirimli Sezon Sonu Tesettür Kıyafetleri

Sponsorlu Bağlantılar

Alvina Giyim 2013 sezonuna veda ederken sezon sonu tesettür kıyafet modellerinde büyük indirimler yapmış. Neredeyse 3’te bir fiyatına kadar düşmüş kıyafetler. Tesettür giyiminde tanınan ve şık kıyafetlerin satışını yapan Alvina yeni sezon 2014 tesettür kıyafetlerinin duyurusunu yaptıktan sonra elllerindeki stokları bitirmek için  böyle bir indirime gitmiş herhalde.

Alvina tunik modellerinde farklı tasarımcılara ait bir çok şık tasarımda tunikleri bulmak mümkün. Tasarımcıları farklı olduğu için fiyatları da farklı tabi. Ben farklı modellerden birer tane seçtim galerimize eklemek için, tuniklerin farklı renklerini de dilerseniz alvina da görebilirsiniz.Tunik fiyatları 49 tl ile 69 tl arasında.

Sponsorlu Bağlantılar

Alvina abiye modelleri çok şık ve çok zarif. Ben beğendiklerimden bir kaç farklı model seçtim görmeniz için. Abiye modellerinde tül, dantel, kuyruk, işleme, taş ve fiyonk detayları bulunuyor. Şifon abiyeler göz kamaştırıcı. Fiyatları 199 tl ile 320 tl arasında.

Alvina elbise modelleri günlük giyim için çok uygun. Ceket, kemer, deri detayı, işleme detayları ile gayet şıklar. Alvina elbise fiyatları şu an 99 tl.

Alvina takım elbiseler de çok güzel. Tek elbise almak yerine takım olarak almak isteyenlere çok şık kombinler oluşturulmuş. Fiyatları ise 199 tl.

Yaza yeni tesettür kıyafetleri ile girmek isteyenler bu indirimleri fırsat bilip, gardroplarını çok uygun fiyatlara yenileyebilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

3 Cevaplar

Bir Cevap Yazın