Alvina Giyim 2015 Yazlık Kıyafet Koleksiyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Alvina 2015 yaz kataloğu geçikmeli olsa da nihayet tanıtıldı. Parça parça tanıtım yapıldığı için tamamına yakınını göremeden siteye eklememiştim. Bugün 2015 Alvina koleksiyonunun büyük bir kısmına ulaşınca sizlerle paylaşmaya karar verdim.

Alvina giyimin kalitesini ürünlerini satın alanlar mutlaka biliyordur, ama bilmeyenler de bence mutlaka satın alıp kendileri karar vermeliler. Çok zarif tasarımlı 2015 Alvina abiye modelleri, yazlık elbiseler, genç işi çok şık tunikler, ferace, pardesü, yazlık kaplar, uzun yelekler, yeni sezon etekler gibi bir çok farklı tasarım 2015 yazında sizlerle olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Henüz online satış mağazalarında satışının başlamamış olması nedeniyle fiyatları hakkında bilgi sahibi olamadık. İlerleyen günlerde fiyat bilgilerine ulaşınca yazıyı güncelleyip burdan sizlere Alvina kıyafet fiyatlarını duyurAağım.

Her ne kadar tesettür giyim olarak lanse edilse de Alvina kıyafetlerinin tesettürle yakından uzaktan alakası yok. Açık veya kapalı herkesin giyebileceği türde kıyafetler bunlar. Gerçek tüsettüre uygun değil ama ev içinde kadınlar arasında ve erşinize güzel görünmek için giyilebilir.

Galerimize çok kısmını alabildik, ilerleyen günler de tamamı yayınlanınca Alvina’nın 2015 kıyafetlerinin şık tasarımlı birbirinden zarif ve kıyafetlerini görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın