Alvina 2015 Kış Koleksiyonu Kıyafetleri

Sponsorlu Bağlantılar

Alvina 2015 tesettür giyim sonbahar kış koleksiyonu yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Uzun zamandır beklenen Alvina kapalı giyim kıyafetleri satış sitelerine eklenmeye başladı.

Alvina’nın 2015 en güzel elbise, pardesü, tunik, yelek, ferace, abiye elbise, elbiseli takım ve trench modellerinden en yenilerini galerimize ekledik.

Sonbahar kış 2015 koleksiyonu Alvina elbiseleri gayet şık , yaka broş ve fular detaylı, kemerli, bol uzun ve koyu renk tasarımlarıyla tesettur giyimene çok uygun zarif tasarımlardan oluşmuş. Fiyatları 140 tl.

Alvina pardesüler de kış aylarında giyilebilecek kalın kumaşıyla ve fiyonk kemer, düğme detaylarıyla gayet hoş. Fiyatları 239 tl.

Tunik modelleri çok sade ama bol ve dökümlü olması kapalı giyinen hanımlar için uygun görünüyor. Fiyatı 46 tl.

Sponsorlu Bağlantılar

Uzun yelekleri çok beğendim. Çok şık duruyor mankenlerin üzerinde. Fiyatı da uygun 80 tl.

Fermuar ve işleme detaylı feraceler de gayet şık ve rahat modeller, Fiyatı 130 tl.

Üstü osmanlı işlemeli abiye elbiseler de çok şık. Fiyatı biraz pahalı ama ucuz abiye bulmakta zor artık. 398 tl.

Elbiseli takımlar gayet modern ve şık. Fiyat olarakta bence uygun. Tek tek alıp takım yapmak yerine takım olarak tercih edilebilir. Fiyatları 130 tl ile 200 tl arası.

Alvina trench modelleri ise kış aylarında gençler tarafından pardesü yerine giyilebilecek şık tasarımlar. Kısa trenchler 215, Uzun trenc fiyatları ise 255 tl.

Henüz Alvina’nın 2015 kış koleksiyonunun tamamı yayınlanmadığı için galerimize bu kadar görsel ekleyebildik. İlerleyen zamanlar da yeni tasarımları da sitemizde görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın