Aker 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Aker 2014- 2015 Sonbahar kış koleksiyonu birbirinden zarif tasarımlarla tanıtılıp satışa sunuldu. Aker Backstage koleksiyonunda en güzel sonbaharın romantik havasını taşıyan Aker eşarplar, Tesettür kombinler, Çanta eşarp kombinleri, çift taraflı ipek etollar, kapitone yelek, yakasız ceket, bol pantolon ve retro desen bluza eşlik eden Aker  çanta ile cesur kadın imajı yansıtan kış tasarımları mağazalardaki yerini aldı.

Aker 2014-2015 koleksiyonu tanıtımlarında daha çok çanta eşarp ve kıyafet kombinleri yer alıyor. Kıyafetlerin ayrı ayrı satışına henüz web sitelerinde başlanmamış.Ama mağazalarda görebilirsiniz.

Aker sonbahar kış kataloğu çekim arkası videosundan da tüm tasarımları görüp inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Sizler için derlediğim 2015 Aker koleksiyonundan şık kombinleri aşağıda görebilirsiniz.

Aker 2014-2015 kataloğu elbise, etek, manto, pardesü, kap, kaban, tunik, pantolon, eşarp, şal modelleri gibi tesettür kıyafetlerini de detaylı ve fiyat bilgileriyle ilerleyen zamanlar da sitemiz de görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Aker’in yeni sezon tasarımları her ne kadar benim tarzımı yansıtmıyorsa da ilgisini çeken bayanlar için yayınlamak istedim. Eşarbı başa bağlamak yerine fular olarak kullanmaları bile tesettüre uygun olmayan bir davranış. Daha çok yeni moda tesettür diyebileceğimiz tarz dar kıyafetler ve eşarp bağlama şekilleri beni rahatsız etti açıkcası. Ama sizler için bir şey diyemiyeceğim.

Armine 2015 tesettür giyim kış koleksiyonunda da harika tasarımlar var.

Aker 2014-15 Sonbahar / Kış Koleksiyonu – Backstage

Aker 2014-2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu Resimleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

1 Cevap

  1. Anonim diyor ki:

    Aker in modelleri güzel fakat genç büyük beden sınırlı .

Bir Cevap Yazın