Ahsen Tesettür Kıyafet Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Ahsen Giyim tesettür kıyafet modellerinde pilelisinden, kloşuna, desenlisinden dar uzununa kadar en güzel etek modelleri, renk renk fiyonkulu bluz modelleri, bol paça kot pantolonlar, pantolon etekler, ekoseli ve kot tunikler, Ahsen pardesü modelleri gibi birbirinden güzel tesettür kıyafet modelleri yer alıyor.

Tesettür giyiminde hiç bilmediğimiz adını yeni yeni duyduğumuz markaların kıyafetlerini incelediğimde gayet şık ve kaliteli tasarımlara rastlıyorum. Moda trendlerine uygun olarak en beğenilen renklerde üretilen giysiler farklı detaylarla zenginleştirilerek göze hitap eden şık kıyafetlere dönüşüyorlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Ahsen bluz fiyatları 118 tl ile 126 tl arası. Etek fiyatları 126 tl ile 135 tl arası. Bol paça kot pantolonlar 135 tl. Gömlekler 118 tl. Ekoseli tunik 125 tl, kot tunikler 169 tl. Pantolon etek fiyatları 135 tl. pardesüler ise 136 tl.

Şık giyinmeyi seven tesettürlü hanımlar için özel olarak hazırlanmış Ahsen tesettür koleksiyonundaki modellerin bedenleri ise 38 ile 48 beden arası tüm ölçüleri bulunuyor.

Tesetturmarka sitesinde satılan bu kıyafetlere sahip olmak istiyorsanız önce galerimize göz atıp iyice inceleyin. Sonra neyi beğenirseniz satış sitesinden online olarak alırsınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın