2016 Kışlık Keçe Kaban Manto Kap Pardesü Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

2016 Kış sezonu keçe ve kaşe kış kıyafetlerinden en güzellerini sizler için bir araya getirdim. Keçe kap ve mantolar son yıllarda en çok tercih edilen kışlık üst kıyafetlerinden. Soğuk havalar da keçenin daha iyi ısıtması nedeniyle çok tercih ediliyorlar.

Kaşe kumaşta yünden imal olduğu için yine çok ısıtan kumaşlar arasında. Kaşe manto ve pardesüler de yeni sezonun çok beğenilen ve satın alınan kıyafetleri arasında yer alıyor.

Modanisa sitesinden derlediğim kışlık manto, pardesü, kap ve kaban modelleri Abacı giyim, Yağmur, İpekdal, Pınar Şems, Vivezza, Raiment, Tuncay, Nihan, Armine, Ecrin, Kayra, Lizva, Asya pardesü ve İzotantik gibi ünlü ve bilinen marka ve tasarımcılara ait.

Kısa üst kıyafetini tercih edenler için keçe ve kaşe birbirinden farklı renk ve detaylara sahip kap ve kaban modellerinden size en çok yakışacağını düşündüğünüz birini tercih edebilirsiniz.

Uzun üst giysisi arayanlar içinse kaşe pardesü ve keçe mantolar yine farklı renk seçenekleri, aksesuar detayları ile sizleri bekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Kışlık üst giyim fiyatlarına gelince:  Fiyatlar tasarımcısına ve modele göre değişiyor.

Keçe kaplar 110 tl’den başlıyor, 285 tl’ye kadar çıkıyor.  Kabanlar ise 180 tl ile 300 tl arasında satılıyor.

Manto fiyatları 165 tl’den başlıyor, Markasına göre 450 tl’ye kadar yükseliyor.

Keçe pardesüler de 130 tl ile 330 tl arası fiyatlarda satılıyor.

Kısacası herkesin bütçesine uyacak bir keçe ve kaşe kışlık üst kıyafeti bulmak mümkün. Ayrıca şu an modanisa sitesinde bir kampanya var. 3 ürün alana bir ürün bedava kampanyasından faydalanıp alacağınız tesettür kıyafetlerinden birini bedavaya getirebilirsiniz.

Kıyafetlerin farklı renk seçeneklerini görmek, detaylı incelemek ve dilerseniz online satın almak için modanisa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın