2015 Tesettür Hamile Giyim Kıyafetleri

Sponsorlu Bağlantılar

2015 Tesettür hamile giyim kıyafetlerini merak eden anne adayları için en güzel gebe elbiselerini, hamile tunik, gömlek, uzun gebe etekleri, eşofman ve pantolon modellerini bir araya toplayıp galerimize ekledik.

Yeni sezonda anne adayları için kot elbiseler, yazlık desenli rahat elbiseler, jile, uzun kollu ve askılı bir çok elbise modeli rahat ve şık tasarımlarıyla hamileliğiniz boyunca çıkartmak istemeyeceğiniz türden.

Kapalı hamile elbise fiyatları 50 tl ile 120 tl arasında değişiyor. Bir çoğu da şu an indirim de.

Uzun kot ve kumaş etek modelleri de tesettürlü hamile hanımların rahatlıkla giyebileceği rahatlık ve kapalılıkta. Baharlık ve yazlık bir çok etek modeli 50 tl ile 105 tl arası fiyatlar da satılıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Yaz aylarında sizi sıkmayacak etek veya etek pantolonla kombinleyebileceğiniz uzun kollu tunikler ve gömlek modelleri de galerimizdeki resimler arasında.

Ev içinde rahat hareket edebilmek için giyebileceğiniz hamilelere özel tasarlanmış alt eşofman modelleri de 35 tl ile 45 tl arası fiyatlar da satılıyor.

Pantolon giymek isteyenler için yine sizlere özel kot ve kumaş hamile pantolonları 40 tl ile 100 tl arası fiyatlar da değişiyor.

Galerimize çok az kısmını alabildik, daha farklı çeşit hamile giyim kıyafetleri görmek ve online satın almak isteyenler tutkuhamile.com ve ehamilegiyim.com sitelerine bakabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın