2015 Tesettür Feraceler

Sponsorlu Bağlantılar

Betül Işık tasarımı ferace modellerini konuk ediyoruz bugün sitemize. Tesettür giyiminde pardesü kadar önemli bir yer tutan feraceler son yıllar da kapalı bayanlar tarafından çok tercih edilir oldu. Siyah renkli ve bol olması ile tesettür giyimine de çok uygun olan hanımları daha mazbut gösteren feracelerin renkli tasarımları da yok değil.

Betül Işık tasarımı feraceler arasında büyük beden hanımlara göre de modeller mevcut. Yarasa kol feraceleri bir çok ziyaretçim soruyordu. Burda bulunca onları da galeriye ekledim.

Yarasa feracelerde altın sarısı geniş kemer ve kollarında düğme detayları dikkat çekiyor. Siyah ve mor renkleri bulunan modellerin 36 dan 42 bedene kadar ölçüleri mevcut. Fiyatları ise 270 tl.

Sponsorlu Bağlantılar

Metal düğme aksesuarlı, taşlı omuz apoletli ahva feracelerin ise siyah, lacivert, hardal, mint ve mor renkleriyle genç tesettürlü bayanların tercih edeceği hoş tasarımlar, fiyatları 280 tl.

Manşet, omuz ve cebi deri saçaklı siyah şuraba ferace modeli ise çok şık. Büyük bedenlere göre de ölçüsü de bulunan bu modelin fiyatı ise 240 tl

Yeni çok zarif bir tasarım olan sahra ferace ise tek omuz apoleti ve kollarındaki metal aksesuar işlemesi ile dikkat çekiyor. Fiyatı 290 tl.

Betül Işık hanımın diğer feraceri olan rahel modeli 250, katre ferace 260, ceybe 190, ikra modeli ise 200 tl.

Birbirinden güzel 2015 ferace modellerini modameyra.com sitesinden ve betulisik.com sitesinden online sipariş verebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın