2015 Pınar Şems Kıyafetleri

Sponsorlu Bağlantılar

Pınar Şems 2015 tesettür yeni sezonunda yine hanımların çok beğeneceği zarif ve asil tasarımlara imza atmış. Tesettür giyimin gözde tasarımcılarından olan Pınar Şems kapalı giyinen hanımlar tarafından kıyafetleri çok beğenilen ve satışa çıkar çıkmaz çoğu tasarımın tükendiği bir tasarımcı.

2015 Tesettür koleksiyonunda nakışlı, şal desenli, çiçekli  Pınar Şems elbiseleri, Saraylı abiye modelleri, Kışlık kaşmir kabanlar, sonbahar elbiseleri, keçe kap modelleri, uzun tunikler, dantelli kaplar, çok zarif etekler, ceket, fiyonklu gömlek ve bluz gibi bir çok farklı tasarımlar bulunuyor.

Klasik giyinmekten sıkılanlar için farklı tasarımlardaki Pınar Şems kıyafetleri güzel bir seçenek olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Trend renkler kullanılarak üretilen kıyafetler daha çok genç bayanlara yönelik olarak tasarlanmış. 36 Beden ile 44 beden arası olması da zayıf hanımlara hitap ettiğini gösteriyor. Böyle güzel kıyafetlerden büyük bedenlerde yararlanmalıydı bence.

Pınar Şems elbise fiyatları 215 tl ile 255 tl arasında.

Kaşmir kabanlar 255 tl.

Kap modelleri 175, Keçe kap fiyatları ise 245 tl.

Abiye fiyatları 385 tl’den başlayıp 595 tl’yi buluyor.

Tunikler 175 tl. ceketler 145, gömlekler ise 75 tl.

Pınar Şems 2015 tasarımı tesettür kıyafetleri bir çok online internet mağazasında bulunabiliyor. Galerimize eklediğimiz modelleri modameyra.com ve modanisa.com dan aldık. Satın almak isteyenler bu adreslere bakabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın