2015 En Güzel Peçem Ferace Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

2015 Yılının en yeni ve en güzel ferace modellerini Peçem Ferace de buldum. Epeydir kendim ve kızım için ferace bakıyordum. Bir mağaza da gördüğüm fakat bedeni uymadığı için satın alamadığım feraceyi bulmak için bugün onlarca mağaza gezdim. En sonunda buldum ve aldım. Akşam eve gelip netin başına siteme yeni bir yazı eklemek için geçtiğimde bu feraceleri görünce bugün o kadar gezip yorulduğuma yandım.

Osya hem model olarak hem de beden ölçüsü olarak aradığım yeni model feraceler çok yakınım da hatta elimin altında imiş. Bari sizler benim gibi aramayın diye hemen kolları sıvayıp Peçem feracelerini galerimize ekledim.

Siyah ve sade feraceye oldum olası ısınamadım. Hep desenli, iki renkli, işlemeli farklı tasarım arayışındaydım.

Galerimizdeki feraceler sizinde göreceğiniz gibi tasarım olarak bilindik modellerden değişik.

Aplike desenli, kombin fileli, çift yönlü, kazayağı desenli, flok baskılı, dantel işlemeli, zincir detaylı, incili, sırma işlemeli, lazer fermuarlı, tül biyeli, lazer tüllü, çok renkli birbirinden değişik ve şık 2015 peçem ferace modelleri günlük kullanım için ve özel günlerde elbise yerine giyilebilecek şıklıkta tasarımlardan oluşuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Feracelerin beden ölçüleri ise bağlamalı ve inci işlemelilerde 48 beden ile 58 beden arası battal bedenleri bulunuyor.

Diğer tüm modellerin 38 ile 48 arası ölçüleri mevcut.

Peçem ferace fiyatları ise 200 tl. Mağazalarda hep sordum nette satın fiyatlarıyla mağaza fiyatları hemen hemen aynı. Eğer beden ölçüsü olarak kararsızlığınız yoksa bence online alışveriş sistemini kullanıp pc başından kalkmadan yorulmadan satın alabilirsiniz. Ölçü olarak bir beden büyük alırsanız daha iyi olur, büyük gelirse daralttırırsınız. Tam ölçü alıp uymadığında geri iade veya değiştirmeyle uğraşmaktansa bir beden büyük almak daha mantıklı bana göre.

Peçem feracelerini fulyan.com.tr adresinden satın alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın